fbpx

Фискебодарна - Стора Хамарсјамродет

Рибарските колиби
Алкаререт природен резерват
Стора Хамарсјан

Фискебодарна - Stora Hammarsjöområdet се наоѓа на околу 10 км западно од Холтсфред, околу 25 минути до Вимерби. Областа е област за зачувување на природата и риболов, која вклучува околу 30 езера и езерца. Елдорадо за оние кои сакаат мир и тишина во природата .. willе го сакате моето место затоа што е многу мирно и пријатно!. Моето сместување е погодно за парови, соло авантуристи и четириножни пријатели (миленичиња).

  • 10 m²

  • 4 кревети

  • 1 кревет на кревет

Сподели

Виртуелна тура во 360 °

Критика

5/5 пред 4 години

Убава и добра природа.

5/5 пред 4 години

Гњетлерн

5/5 пред една недела

A very nice place

5/5 пред една година

Уживаше во природната убавина и спокојство на езерската област.

5/5 пред 3 години

Среде никаде без проточна вода и струја. Ние едноставно го сакавме тоа. Големо езеро и мала плажа

2022-08-03T11:26:17+02:00
На врвот