fbpx
Соба 4 намалена
Алкаререт природен резерват
Хотел „Мелила“

Målilla Hotell е мал хотел со ресторан. Денешниот ручек, ла ла карте, пица и салати се служат тука. Ресторанот има целосни права. Има 40 внатрешни седишта и 20 седишта на отворено.
Бесплатен Wi-Fi.

Сподели

Критика

1/5 пред 3 недели

Хотелот изгледаше добро кога првпат стигнавме... Но, откако поминавме само половина час таму, сфативме дека нешто не е во ред. Немаше персонал на рецепцијата и страшен човек шеташе низ хотелот. Многу непријатно и наутро појадокот беше направен многу краток. Овој човек кој изгледаше како да има 30-ти, врескаше и се обидуваше да си игра со мало дете. Ако можеш, би дал 0 ѕвезди.

1/5 пред 4 недели

Возрасен маж на околу 30-ти трчаше наоколу и си играше со кукли, дрскоста достигна нови височини кога сакаше да позајми кукла и да си игра со нашиот син. Оваа одвратна валкана кукла смрди на измет и повраќање! Можеше да го мирисаш малиот валкан човек во близина без воопшто да го видиш. На ова место се претпочита бања во еден од напуштените резервоари за ладење во Чернобил

1/5 во последната недела

Jag var nyligen är tillsammans med min flickvän, och detta är nog ett av den värst upplevelser jag någon varit med om. En lång smal man springer runt och skriker på natten och vill träffa ”jesus”. När jag var i kontakt med kollegor till denna man som även arbetar på hotellet fick jag som svar ”välkommen till Målilla hotell & resturang”. Mycket dålig upplevelse önskar jag aldrig bokat in mig på detta hotell.

5/5 пред 2 недели

Повторно, луѓето кои никогаш не биле тука во хотелот и ресторанот Målilla, ова е толку детско што не е 30-годишниот дечко кој си игра со кукли и вришти и си игра со деца, туку тие самите го прават тоа во нивните домови за лекување. е возрасен и работи на лице место и не вришти ни трошка и нема кукли таму умирам сум бил таму со моите 2 деца кои ценеле се што жената и мажот и синот и уште еден кој е можеби синот пријател или вработен направи и јас сум затоа што бев задоволен со чисти соби и добра услуга, а храната и појадокот беа апсолутно вкусни ништо не беше лошо каде што сè е добро исто како минатата година и затоа повторно ќе се вратам на ова прекрасно место.

1/5 пред 2 месеци

Јас и мојот партнер бевме во транзит од југ и север и останавме овде една ноќ. Локацијата и атмосферата беа пријатни, но тука завршуваат позитивните страни. Собата беше валкана, креветите легнати и потопени, а ако тоа не беше доволно, вечерта слушнавме нешто досадно што се чинеше дека некој манијак се оттргнува во себе. На појадокот излезот беше послужен со грутчево млеко (пристигна свежо доцна) и тврд „мек“ леб. Не е препорачано!

2022-06-29T14:36:14+02:00
На врвот