fbpx

Hotel, hotel, vilë, B&B ose kampe - pa marrë parasysh se ku dhe si dëshironi të pushoni kokën tuaj gjatë natës, ka akomodime gjatë gjithë vitit që mund t'i përshtaten shijes dhe pëlqimit tuaj. Drejtojuni vetes tuaj në një fundjavë luksoze me standardet më të larta ose ngrini një çadër në një nga kampet tona të këndshme ose në natyrë - me ne ju mund të flini mirë çfarëdo që të zgjidhni!

 • Pensionat Villa Karllösa

Vila Karllösa

Pak jashtë MÄlilla qendrore është Villa Karllösa. Bujtina ndodhet në mes të natyrës në një zonë përrallore pyjore. Ofron dhoma komode dhe moderne, të sapo rinovuar

 • FĂ€rgsjöstugorna nĂ« zonĂ«n e Stora Hammarsjö

Stenkulla - Stora HammarsjöomrÄdet

Stenkulla është një vilë familjare me pamje nga liqeni në një zonë të bukur natyrore. Rreth 10 km në perëndim të Hultsfred është zona e ruajtjes së natyrës dhe peshkimit Stora HammarsjöomrÄdet. Një zonë me karakter shkretëtirë

 • IMAG0041 i shkallĂ«zuar

FÀrgkulla - Stora HammarsjöomrÄdet

Vilë familjare me pamje nga liqeni në një zonë të bukur natyrore. Rreth 10 km në perëndim të Hultsfred është zona e ruajtjes së natyrës dhe peshkimit Stora HammarsjöomrÄdet. Një zonë me një karakter të shkretë që fton

 • Sjoasen1 shkallĂ«zuar

SjöÄsen - Stora HammarsjöomrÄdet

Vilë familjare me komplot të pjerrët të liqenit duke përfshirë bankinë dhe varkë. Rreth 10 km në perëndim të Hultsfred është zona e mbrojtjes së natyrës dhe peshkimit - Stora HammarsjöomrÄdet. Një zonë me karakter shkretëtirë

 • m5327 1 mk 22 i shkallĂ«zuar

Kabina brenda natës së Hagadal

Kabina brenda natĂ«s me hapĂ«sirĂ« ​​pĂ«r katĂ«r persona. ShtĂ«pi tĂ« vogla prej 10 metrash katrorĂ« qĂ« janĂ« perfekte pĂ«r qĂ«ndrime brenda natĂ«s. ShtĂ«pitĂ« janĂ« tĂ« vendosura nĂ« njĂ« zonĂ« tĂ« rrethuar pas objektit. NjĂ«

 • hotelDacke1 i shkallĂ«zuar

Hotel Dacke

Hotell Dacke është hotel familjar i vendosur në qendër në Virserum. Ngjitur me hotelin është një park i madh makinash. Afërsia me pyllin dhe liqenin. Restoranti i hotelit

 • Maja rum shkallĂ«zuar

Hotele Hulingen

Theshtë muzika ajo që ka vendosur Hultsfred në hartë dhe askund tjetër në Hultsfred nuk është muzika aq thellë në mure sa në Hotell Hulingen. Ne

 • 20160803 153811 shkallĂ«zuar

Fusha e Hultsfred

Pikërisht në qendër afër liqenit dhe shëtitores, stacioni ka katër hapësira parkimi. Lirë për të qëndruar një natë. Nëse dëshironi shërbim të lartësisë, ju lutemi referojuni Camping Hultsfred

 • NjĂ« imazh i njĂ« dhome tĂ« bardhĂ« me njĂ« dritare tĂ« madhe, tavolinĂ« tĂ« zezĂ« pranĂ« shtratit, qilim tĂ« zi, perde tĂ« zeza, shtrat tĂ« zi me njĂ« dyshek tĂ« bardhĂ« dhe çarçafĂ« tĂ« bardhĂ«.

Hotel Hultsfred

Hotel në qendër të Hultsfed. 25 shtretër në dhoma dyshe, konvikte dhe dhoma familjare. Kuzhinë e re moderne për vetë-furnizim ushqimi me dhomën e përbashkët të ngrënies. Dush i përbashkët, WC, WC me aftësi të kufizuara dhe

 • hammarĂ„sen

HammarÄsen - Stora HammarsjöomrÄdet

Vilë familjare me komplot të pjerrët të liqenit duke përfshirë bankinë dhe varkë. Rreth 10 km në perëndim të Hultsfred është zona e ruajtjes së natyrës dhe peshkimit Stora HammarsjöomrÄdet. Një zonë me një karakter të shkretë që fton

 • DSC 0032 i shkallĂ«zuar

Hotel Virserum

Këtu jetoni me çmim të ulët dhe të qetë, afër SmalspÄret, Botës së Astrid Lindgren, Virserums Konsthall dhe një numri aktivitetesh të tjera. Një strehim me

 • Pamje e mysafirĂ«ve dhe çadrave tĂ« kampeve nĂ« Hultsfreds Strandcamping

Hultsfred Stampcamping

Këtu jetoni me një pamje të bukur të Liqenit Hulingen! Jeni afër plazhit, ambienteve dhe kafenesë. Duhet një shëtitje e gjatë dy kilometra përgjatë shëtitores

 • Kampingu i natyrĂ«s nĂ« Hesjn

Kampingu i natyrës në Hesjn

Në veri të MÄlilla është kampi natyror i Hesjön. Ka vende parkimi për karvanët dhe shtëpitë e lëvizshme, si dhe një vend të veçantë tendë. Parkim për personat me aftësi të kufizuara. Nga parkingu ka një rrugë të personalizueshme poshtë

 • IMG 20190807 155303 i shkallĂ«zuar

Kampe natyre Lönneberga

Hapësira parkimi për karvanët, automjetet dhe mundësia e kampeve Këtu është hyrja në një tualet me aftësi të kufizuara me ujë të nxehtë dhe dhomën e zhveshjes. Zona e Barbecue dhe rreth 900 metra më shumë

 • 52024132 2081319658612985 2897555606997041152 n

Hotel & Restorant Palace

Ky hotel komod, i drejtuar nga familja, është vetëm 50 metra nga Stacioni i Trenit Hultsfred në SmÄland. Nga hoteli ju keni një pamje të Liqenit Hulingen aty pranë. Të gjithë ata individualisht

 • ShtĂ«pitĂ« e peshkimit nĂ« zonĂ«n e Stora Hammarsjö

Kampingu i natyrës i Stora Hammarsjön

E vendosur bukur në zonën e ruajtjes së natyrës dhe peshkimit Stora Hammarsjön Pak jashtë Hultsfred është zona e ruajtjes së natyrës dhe peshkimit të Stora Hammarsjön. Në Stora Hammarsjön, rreth 10 km, ka një më të lehtë

 • 20190807 153259 shkallĂ«zuar

Lönneberga hotel

Lönneberga hotel është e vendosur në periferi të Emil Lönneberga. Hotel Lönneberga ka shërbim të mirë, përvoja dhe aktivitete të shkëlqyera të natyrës për të gjitha moshat. Hoteli ka 55 shtretër. Dhomat

 • P1010055

Kloster Gard

Në pjesën veriore të Hultsfred është ferma Kloster. Në fshat, por në distancë në këmbë deri në dyqan ushqimesh dyqan, zonë noti, udhë të ngushtë dhe zona të bukura për të ecur. Këtu mund të merrni me qira një dhomë, apartament

NĂ« krye