fbpx

Shumë shtretër hotelesh janë bërë për ju! Shijoni luksin për të mos pasur nevojë të mendoni për pastrimin, gatimin e mëngjesit ose sjelljen e çarçafëve në një nga hotelet tona.

  • hotelDacke1 i shkallëzuar

Hotel Dacke

Hotell Dacke është hotel familjar i vendosur në qendër në Virserum. Ngjitur me hotelin është një park i madh makinash. Afërsia me pyllin dhe liqenin. Restoranti i hotelit

  • Maja rum shkallëzuar

Hotele Hulingen

Theshtë muzika ajo që ka vendosur Hultsfred në hartë dhe askund tjetër në Hultsfred nuk është muzika aq thellë në mure sa në Hotell Hulingen. Ne

  • 52024132 2081319658612985 2897555606997041152 n

Hotel & Restorant Palace

Ky hotel komod, i drejtuar nga familja, është vetëm 50 metra nga Stacioni i Trenit Hultsfred në Småland. Nga hoteli ju keni një pamje të Liqenit Hulingen aty pranë. Të gjithë ata individualisht

Në krye