fbpx

Bujtinat janë perfekte kur doni të ulni kostot e strehimit dhe të merrni para për gjëra të tjera.

  • 20220612 203814 shkallëzuar

Vena Inn

Një bujtinë me zgjedhje të ndryshme dhomash - ndjenjë hoteli në ndërtesën kryesore ose apartament në një ndërtesë të veçantë, ju zgjidhni. Vena Värdshus ndodhet afër Astrid Lindgren's

  • Pensionat Villa Karllösa

Vila Karllösa

Pak jashtë Målilla qendrore është Villa Karllösa. Bujtina ndodhet në mes të natyrës në një zonë përrallore pyjore. Ofron dhoma komode dhe moderne, të sapo rinovuar

  • Një imazh i një dhome të bardhë me një dritare të madhe, tavolinë të zezë pranë shtratit, qilim të zi, perde të zeza, shtrat të zi me një dyshek të bardhë dhe çarçafë të bardhë.

Hotel Hultsfred

Hostel ndodhet në qendër të Hultsfed. 25 shtretër në dhoma dyshe, konvikte dhe dhoma familjare. Kuzhinë e re moderne për vetë-furnizim ushqimi me dhomë ngrënie të përbashkët. Dush i përbashkët, WC, tualet me aftësi të kufizuara

  • DSC 0032 i shkallëzuar

Hotel Virserum

Këtu jetoni me çmim të ulët dhe komod, afër Smalspåret, Astrid Lindgren's World, Virserums Konsthall dhe një sërë aktivitetesh të tjera. Një akomodim me afërsi

  • 20190807 153259 shkallëzuar

Lönneberga hotel

Lönneberga hotel është e vendosur në periferi të Emil Lönneberga. Hotel Lönneberga ka shërbim të mirë, përvoja dhe aktivitete të shkëlqyera të natyrës për të gjitha moshat. Hoteli ka 55 shtretër. Dhomat

  • P1010055

Kloster Gard

Në pjesën veriore të Hultsfred është ferma Kloster. Në fshat, por në distancë në këmbë deri në dyqan ushqimesh dyqan, zonë noti, udhë të ngushtë dhe zona të bukura për të ecur. Këtu mund të merrni me qira një dhomë, apartament

Në krye