fbpx
hotelDacke1 i shkallëzuar
Rezervat natyror Alkärret
Dhoma e ngrënies HotelDacke e shkallëzuar

Hotell Dacke është hoteli familjar i vendosur në qendër në Virserum. Ngjitur me hotelin është një park i madh makinash. Afërsia me pyllin dhe liqenin. Restoranti dhe pubi i hotelit kanë të drejta të plota.
Shërbimi i drekës nga e hëna deri të premten.

pjesë

Shqyrtime

1/5 një javë më parë

Nuk mund të jap asgjë tjetër përveç 1 kur mora mesazhin kur telefonova se gjithçka ishte plotësisht e rezervuar. Kur kontrollova më pas në hotels.com kishte 4-5 dhoma teke dhe 5 dhoma dyshe, nëse nuk doni mysafirë, ndoshta nuk duhet të drejtoni një biznes hotelerie.

4/5 një muaj më parë

Gatim i vërtetë në shtëpi për një të enjte. Raggmunk, mish derri dhe manaferra të papërpunuara. Epo vendi është pak kështu dhe kështu, por ushqimi peshoi. Shuplakë vërtet e mirë sallate me sallatë lakër dhe fasule sot.

5/5 një javë më parë

Mirë drekën e sotme mish kopër me patate. Fine gejer.

5/5 një vit më parë

Burrë shumë i mirë, schnitzen rekomandohet shumë.

1/5 8 muaj më parë

Duhet shmangur

2022-04-12T14:39:40+02:00
Në krye