fbpx

Hammaråsen - Stora Hammarsjöområdet

Hammaråsen
Rezervat natyror Alkärret
Hammaråsen

Vilë familjare me komplot të pjerrët të liqenit duke përfshirë bankinë dhe varkë.

Rreth 10 km në perëndim të Hultsfred është zona e ruajtjes së natyrës dhe peshkimit Stora Hammarsjöområdet. Një zonë me një karakter të shkretë që fton për një peshkim të mirë, përvoja të shkëlqyera të natyrës dhe një paqe të madhe. Hammaråsen ndodhet në një ngastër liqeni që ndahet me vilën Sjöåsen.

4 dhoma dhe aneks kuzhine, energji diellore 12 volt për dritën, LPG për frigorifer, sobë dhe furrë. Pompë oborri, sobë druri, mobilje më të thjeshta WC në natyrë dhe Barbecue. Tarracë e madhe me devijim të hendikepit. Mundësia për të marrë me qira një sauna të përbashkët. Karikimi i telefonit celular dhe iPad mund të bëhet në Zyrën Turistike.

  • 60 m²
  • 6 shtretër

  • 2 shtretër teke

  • 1 krevat marinari

  • 1 krevat divan

pjesë

Shqyrtime

5/5 një vit më parë

Vilë komode fantastike e vogël në një ambient po aq fantastik, vend i veçuar, por akoma afër zonës së banjës dhe ndërtesave, rekomandohet shumë.

5/5 2 vjet më parë

Shtëpi të mrekullueshme në mes të pyllit

5/5 një vit më parë

2022-06-23T07:47:12+02:00
Në krye