Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 28 qershor - 9 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti në natyrë në Kristinebergsbadet, Hultsfred dhe Hesjön, Målilla. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për këdo që është

550 SEK
Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 27 qershor - 8 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti jashtë në Kristinebergsbadet, Hultsfred. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për të gjithë të lindurit në 2016 dhe

Periodik

Punëtori verore

Virserums Konsthall Kyrkogatan 36, Virserum, Qarku Kalmar

Gjatë javëve 25, 26,27, XNUMX, punëtoria verore e Virserums Konsthall është e hapur çdo ditë me aktivitete të reja në të cilat mund të merrni pjesë. Për gjithë ditën e pushimit, fillon punëtoria verore ku testojmë gjëra të ndryshme së bashku

Periodik

Pas plazhit me trubadurin Kalle Sellbrink

Hultsfred Stampcamping Folkparksvägen 10, Hultsfred, Kalmar County

Tani po fillojmë plazhin e parë të kësaj vere në Strandcampingen! Troubadurët bëjnë Kalle Sellbrink, ne shërbejmë vafla dhe pije, shijojmë një plazh të mrekullueshëm - JU bëni! Të

Periodik

Të Premten e Tregut në Hultsfred

Qendra e Hultsfred Bryggerigatan, Hultsfred, Qarku Kalmar

Sipas planit të Tor në qendër të Hultsfred, tregtia e tregut organizohet çdo të Premte gjatë gjithë vitit. Këtu mund të blini djathë, prodhime ushqimore, ëmbëlsira, çizme dhe shumë më tepër. Diapazoni ndryshon

Målilla Tractor Power Weekend

Skrotfrag Arena Skrotfrag Arena 1 ,, Målilla, Kalmar County

Festivali më i madh i traktorëve në Evropën Veriore me gjithë argëtimin e traktorëve! Ka një paradë traktori, tërheqje traktori, tubim traktori, garë me traktorë dhe shumë gjëra të tjera! Për bileta, vizitoni faqen e bashkangjitur.

Parada e traktorëve

Parku i historisë lokale Målilla Hultsfredsvägen 22, Målilla, Kalmar County

Parada e traktorëve në parkun e atdheut. Fillon në përafërsisht. 10 nga autostrada Målilla dhe mbërrin në park në përafërsisht. 12. Ngjarja është bërë së bashku me Målilla power fundjavë Shërbim kafeje me waffles.

Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 28 qershor - 9 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti në natyrë në Kristinebergsbadet, Hultsfred dhe Hesjön, Målilla. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për këdo që është

550 SEK
Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 27 qershor - 8 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti jashtë në Kristinebergsbadet, Hultsfred. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për të gjithë të lindurit në 2016 dhe

Periodik

Punëtori verore

Virserums Konsthall Kyrkogatan 36, Virserum, Qarku Kalmar

Gjatë javëve 25, 26,27, XNUMX, punëtoria verore e Virserums Konsthall është e hapur çdo ditë me aktivitete të reja në të cilat mund të merrni pjesë. Për gjithë ditën e pushimit, fillon punëtoria verore ku testojmë gjëra të ndryshme së bashku

Periodik

Tregu veror i pleshtave në Skeppet në Målilla

Anija Atlantvägen 2, Millalilla, Kalmar County

Tani është koha për Sommarloppis në Skeppet në Målilla, ne fillojmë 4 / 6-22 në 09-15 dhe çdo të shtunë deri në shtator jashtë. 100 SEK / vendos tavolinën e vet. Shërbim, sallam në skarë, llotari 50/50. Mirë se vini

100 SEK

Shkoni shpejt ose shkoni në shtëpi # 2

Aeroporti Hultsfred Aeroporti Hultsfred, Hultsfred, Qarku Kalmar

Scumball Sweden dhe Go Faster Motorevents ju ftojnë si entuziast makinash në Aeroportin Hultsfred. Ju mund të merrni pjesë në disa aktivitete të ndryshme si "takime me makinë" ose nëse jeni në kërkim të impulsit

Festa e viteve 50-60 në parkun Hultsfreds Folkets

Parku Folkets i Hultsfred Hultsfred Folkets Park, Hultsfred, Qarku Kalmar

Makinat e vjetra dhe amerikanët janë të mirëpritur të parkojnë makinat e tyre brenda parkut nëse dëshironi. Ftojmë shoferin të hyjë. Në skenë në orën 20.00, Honeyboy Slim & shfaqjet

100 SEK
Periodik

Kafeneja e së dielës në Kalvkätte

Kopsht viçash Kopshti Kalvkätte, Hultsfred, qarku Kalmar

Mirësevini në kafenetë tona të së dielës për disa momente komode. Kafenetë fillojnë më 3 korrik në 14:00-16:00 e cila vazhdon çdo të dielë deri më 14 gusht. Shërbejmë bukë shtëpie dhe sigurisht kafe.

Waffle Sundays në kafe shtëpi

Hultsfred Hembygdspark Folkparksvägen 5, Hultsfred

Uluni në "Annersebo" në dyqanin Silverån në Hulingen dhe shijoni një waffle

Teatri me Pettson dhe Findus

Anija Atlantvägen 2, Millalilla, Kalmar County

Këndoni me Pettson dhe Findus Një shfaqje muzikore familjare me Sven Hedman dhe Fanny Wistrand. Numër i kufizuar biletash, prenotoni me telefon 076-1083277 Mirë se vini në Skeppet i Målilla!

50 SEK

Vit drite

Valhall Stora Torget 2, Hultsfred, Qarku Kalmar

Historia e Buzz Lightyear dhe aventurat e tij drejt pafundësisë dhe më gjerë. Nga 15 vjet (i pa shqyrtuar) Kohëzgjatja: E panjohur Gjuha: E panjohur Gjuha e tekstit: E panjohur Zhanri: Film familjar i animuar

Elvis

Valhall Stora Torget 2, Hultsfred, Qarku Kalmar

Në filmin Elvis, Baz Luhrmann tregon historinë e yllit më të famshëm të rock'n'roll-it në botë; Elvis Presley. Elvis ka premierën e kinemasë suedeze më 29 qershor 2022. Elvis është pjesë e Biopass. Nga 15 vjet (i pa shqyrtuar) Kohëzgjatja: E panjohur

Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 28 qershor - 9 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti në natyrë në Kristinebergsbadet, Hultsfred dhe Hesjön, Målilla. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për këdo që është

550 SEK
Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 27 qershor - 8 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti jashtë në Kristinebergsbadet, Hultsfred. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për të gjithë të lindurit në 2016 dhe

Periodik

Vendbanim veror në bibliotekën në Virserum

Biblioteka e Virserum Skolgatan 5, Virserum, Qarku Kalmar

Mirësevini në strehën verore në bibliotekën e Virserum Ejani tek ne dhe bëni gjëra. Ne kemi lapsa, letra me ngjyra, ngjitëse dhe imagjinatë të gjallë. 13-15

Falas
Periodik

Punëtori verore

Virserums Konsthall Kyrkogatan 36, Virserum, Qarku Kalmar

Gjatë javëve 25, 26,27, XNUMX, punëtoria verore e Virserums Konsthall është e hapur çdo ditë me aktivitete të reja në të cilat mund të merrni pjesë. Për gjithë ditën e pushimit, fillon punëtoria verore ku testojmë gjëra të ndryshme së bashku

Një shëtitje e udhëzuar në fushën e Hultsfred

Fushë e Hultsfred Östra Långgatan 4, Hultsfred

Thorbjörn Svahn dhe Katarina Genberg udhëzojnë në zonën e ish-regjimentit. Mbledhja jashtë Föreningshuset. Ne përfundojmë duke parë ekspozitën në Mish derri. 40 korona për person. Në bashkëpunim me Studieförbundet

Trio Kalle

Hotele Hulingen Oskarsgatan 30, Hultsfred, Kalmar 30

MUZIKË LIVE NË PUB - NUMRI I KUFIZUAR SENDEVE Në skenë në Ora 20:00 Pranimi vullnetar - Mund t'i jepni/swisha artistit një shumë vullnetare parash drejtpërdrejt tek ai në vend. MIRË SE VINI!

Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 28 qershor - 9 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti në natyrë në Kristinebergsbadet, Hultsfred dhe Hesjön, Målilla. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për këdo që është

550 SEK
Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 27 qershor - 8 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti jashtë në Kristinebergsbadet, Hultsfred. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për të gjithë të lindurit në 2016 dhe

Periodik

Punëtori verore

Virserums Konsthall Kyrkogatan 36, Virserum, Qarku Kalmar

Gjatë javëve 25, 26,27, XNUMX, punëtoria verore e Virserums Konsthall është e hapur çdo ditë me aktivitete të reja në të cilat mund të merrni pjesë. Për gjithë ditën e pushimit, fillon punëtoria verore ku testojmë gjëra të ndryshme së bashku

Trio Kalle

Hotele Hulingen Oskarsgatan 30, Hultsfred, Kalmar 30

MUZIKË LIVE NË PUB - NUMRI I KUFIZUAR SENDEVE Në skenë në Ora 20:00 Pranimi vullnetar - Mund t'i jepni/swisha artistit një shumë vullnetare parash drejtpërdrejt tek ai në vend. MIRË SE VINI!

Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 28 qershor - 9 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti në natyrë në Kristinebergsbadet, Hultsfred dhe Hesjön, Målilla. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për këdo që është

550 SEK
Periodik

Shkolla verore e notit në Kristinebergsbadet

Kristinebergsbadet Hultsfredsvägen, Hultsfred

Shkolla verore e notit 27 qershor - 8 korrik Këtë vit do të kemi një shkollë verore noti jashtë në Kristinebergsbadet, Hultsfred. I kufizuar me vende. Falas për të rezervuar për të gjithë të lindurit në 2016 dhe

Periodik

Vera e varur në Bibël

Biblioteka Hultsfred Västra Långgatan 46, Hultsfred, Kalmar County

Hapim sallën e punëtorisë të mërkurave në orën 13-15. Këtu ka mundësi për të qenë kreativ. Ngjyrosni, punoni, rruaza, vizatoni apo ndoshta luani VR? Çdo javë prodhohen këshilla librash, mosha e përshtatshme

Falas
Periodik

Punëtori verore

Virserums Konsthall Kyrkogatan 36, Virserum, Qarku Kalmar

Gjatë javëve 25, 26,27, XNUMX, punëtoria verore e Virserums Konsthall është e hapur çdo ditë me aktivitete të reja në të cilat mund të merrni pjesë. Për gjithë ditën e pushimit, fillon punëtoria verore ku testojmë gjëra të ndryshme së bashku

Periodik

Kafene verore

Oborri i famullisë së Hultsfred Hantverksgatan 11, Hultsfred, Qarku Kalmar

Takohemi në oborrin e famullisë së Hultsfredit pranë shatërvanit ose në sallën e madhe në shi për një moment shoqërimi me kafe dhe përkushtim. MIRË SE VINI!

Periodik

Bykelbingo

Qendra e Udhëtimit Målilla 570 82 Målilla, Målilla, Kalmar County

Fillimi dhe mbarimi janë në zonën e pushimit pranë qendrës së udhëtimit në Målilla. Koha e fillimit është nga ora 18.00:18.30 deri në XNUMX:XNUMX.