fbpx

Fiskebodarna - Stora Hammarsjöområdet

Kasollet e peshkimit
Rezervat natyror Alkärret
Stora Hammarsjön

Fiskebodarna - Stora Hammarsjöområdet ndodhet rreth 10 km në perëndim të Hultsfred, rreth 25 minuta larg Vimmerby. Zona është një zonë e ruajtjes së natyrës dhe peshkimit që përfshin rreth 30 liqene dhe pellgje. Një eldorado për ata që e duan paqen dhe qetësinë në natyrë .. Ju do ta doni vendin tim sepse është kaq i qetë dhe i këndshëm!. Akomodimi im është i përshtatshëm për çifte, aventurierë të vetëm dhe miq me katër këmbë (kafshë shtëpiake).

  • 10 m²

  • 4 shtretër

  • 1 krevat marinari

pjesë

Turne virtuale në 360 °

Shqyrtime

5/5 4 vjet më parë

Natyrë e bukur dhe e mirë.

5/5 4 vjet më parë

Gnöttler

5/5 një javë më parë

A very nice place

5/5 një vit më parë

Shijoi bukurinë natyrore dhe qetësinë e zonës së liqenit.

5/5 3 vjet më parë

Në mes të askundit pa ujë të rrjedhshëm dhe energji elektrike. Ne thjesht e donim atë. Liqen i madh dhe plazh i vogël

2022-08-03T11:26:17+02:00
Në krye