Duke ngarkuar Ngjarjet

«Të gjitha ngjarjet

Zbuluesit 2022

22 maj në ora 10 pasdite. - 16: 00

Upptackardan1 1 1
Zbuloni komunat Hultsfred dhe Vimmerby të dielën, 22 maj 2022. Dita e zbulimit është një ditë e veçantë për banorët e Hultsfred dhe Vimmerby për të zbuluar vende me luleshtrydhe nëpër komuna.
Merrni mundësinë për t'u njohur me të gjitha vendet emocionuese për t'u vizituar në Hultsfred dhe Vimmerby. Shkoni përreth dhe gjeni të preferuarat e vjetra dhe vende të reja me luleshtrydhe përgjatë rrugëve ndërsa mbledhni pulla dhe konkurroni për çmime të këndshme.
Më shumë informacion për të ndjekur.

detalet

data
22 maj
kohë
10: 00 - 16: 00
Categories:
Uebfaqja:
https://upptackardan.se

Vendi

Komuna e Hultsfred
Stora Torget 5
Hultfred, Qarku Kalmar 57730 Suedi
+ Google Map