Duke ngarkuar Ngjarjet

«Të gjitha ngjarjet

PAW Patrol, Blaze dhe Bubble Guppies: Argëtim në kinema

21 maj në ora 16 pasdite. - 17: 05

patrullë putra flakë dhe guppies flluskë

Tani ju keni mundësinë të shihni të gjithë personazhet tuaj të preferuar menjëherë! Një eksperiencë kinemaje festive dhe me ritme të shpejta për vizitorët më të vegjël të kinemasë. Filmi përmban episodet e reja të Bubble Guppies, Blaze dhe PAW Patrol.

BUBBLE GUPPIES - Kur Bubble Puppy zgjidhet për t'u përballur me kampionin në fuqi Boom Boom T. Rex në konkursin Tough Roarier, do të jetë një betejë për forcë, shpejtësi dhe mbi të gjitha zemër.

BLAZE DHE MAKINAT E PËRDHËNISHËVE - Kur një tufë krijesash të lezetshme të quajtura Boingies humbasin në Axle City, i takon Blaze dhe AJ t'i mbledhin dhe t'i kthejnë përsëri në shtëpi.

PAW PATROL - Kryebashkiaku Humdinger është bllokuar në një fole breshkash. Një letër e gjetur e bën Marjorie të përshëndesë një shok të vjetër surfist. Këlyshët vijnë në shpëtim kur një vullkan shpërthen.

Fëmijët lejohen
Gjatësia: 1 orë 5 min
Gjuhe: Sv.
Gjuha e tekstit: Ej
Gjini: Film familjar i animuar

detalet

data
21 maj
kohë
16: 00 - 17: 05
Categories:

Organizator

Rio Bio Hultsfred
telefon
072-913 51 48
Mail
riobiohultsfred@hultsfredsfk.se
Shikoni faqen e internetit të organizatorit

Vendi

Valhall
Stora Torget 2
Hultfred, Qarku Kalmar 577 30 Suedi
+ Google Map
telefon
0495-240000
Shikoni faqen e internetit të faqes