fbpx

Rurale, afër liqenit, e pjekur në shtëpi, qendrore ... këtu ka diçka për të gjitha shijet. Pini një kafe, një darkë të shkëlqyeshme ose kënaquni me një pizza.

 • PXL 20210802 104443701 i shkallëzuar

Restorant Kungen

Kungen Restaurang ndodhet në qendër në Hultsfred midis planit të Tor dhe Köpingsparken. Restoranti King ofron pica, hamburgerë, peshk dhe patate të skuqura dhe sallata. Unik eshte ai njeri

 • friluftcafe dackestupet

Friluftscafé - Dackestupet

Në jug të Virserum ndodhen objektet Dackestupet dhe Friluftscafé - Dackestupet. Në dimër një vendpushim skish dhe herë të tjera një objekt për biçikletë malore, MTB dhe shëtitje. Hapet kabina e sipërme

 • Frendos entre

Frendo dhe Hultsfred

A keni dëshirë për kafe apo jeni të uritur? Dëshironi një filxhan kafe të sapo përgatitur? Apo thjesht duhet të karburantoni makinën? Ne ju ofrojmë shitje të ushqimeve të shpejta, ëmbëlsirave,

 • Një tas me një merak pule dhe një tas me oriz në Hos Annika

Hos Annika

Ushqim i gatuar mirë kryesisht nga përbërësit suedezë. Restoranti mund të rezervohet për parti private, është gjithashtu e mundur të merrni hotelieri. Annika ka një të madhe

 • Fasada e Charlie Piceri

Charlie Piceri

Piceri Charlie në Mörlunda ofron picat, hamburgerët, Barbecue dhe sallatat. "Pica Mörlunda" mund të gjendet vetëm në Charlie Pizzeria

 • Kafene e mrekullueshme

Flota e kafeneve

Ju nuk duhet të humbisni Café Flotten kur vizitoni zonën e Kompanisë. Kafeneja drejtohet jofitimprurëse nga shoqata dhe kontribuon në aktivitetet e shoqatës. Këtu mund të blini akullore ose

 • Një fotografi e një tavoline nga afër, mbi tryezë janë dy pjata të vogla me gota mbi dhe pranë një pule të bërë prej porcelani.

Furra e bukës Björkaholm

Midis Målilla dhe Virserum do të gjeni fshatin e vogël Flaten dhe Bageriet Björkaholm. Këtu piqni në një shkallë të vogël dhe me cilësi të lartë të përbërësve. Rrotulla buke, bagueta,

 • Disku i shkallëzuar

Café Centrum

Café Centrum ndodhet përgjatë rrugës për këmbësorë në Hultsfred. Lehtë për tu gjetur dhe me ambiente të mira parkimi afër. Këtu mund të bëni një pushim kafeje ose të blini me të

 • MålillaPiceria

Piceri Målilla

Piceri e vendosur në qendër në Målilla. Përveç picës, qebapët dhe sallatat janë gjithashtu në menu. Të dy për të porositur dhe për të sjellë ose ulur

 • hotelDacke1 i shkallëzuar

Hotel Dacke

Hotell Dacke është hotel familjar i vendosur në qendër në Virserum. Ngjitur me hotelin është një park i madh makinash. Afërsia me pyllin dhe liqenin. Restoranti i hotelit

 • Maja rum shkallëzuar

Hotele Hulingen

Theshtë muzika ajo që ka vendosur Hultsfred në hartë dhe askund tjetër në Hultsfred nuk është muzika aq thellë në mure sa në Hotell Hulingen. Ne

 • Pamje e mysafirëve dhe çadrave të kampeve në Hultsfreds Strandcamping

Hultsfred Stampcamping

Këtu jetoni me një pamje të bukur të Liqenit Hulingen! Jeni afër plazhit, ambienteve dhe kafenesë. Duhet një shëtitje e gjatë dy kilometra përgjatë shëtitores

 • bandygrillen4 i shkallëzuar

Piceri Bandygrillen

Përgjatë Vetlandavägen në Målilla është Bandy Grill. Këtu mund të zgjidhni midis hamburgerëve, salciceve, qofteve, qebapëve, pulës. Gjatë verës ka edhe një tarracë të vogël në natyrë.

 • bambugården1 shkallëzuar

Restorant Bambugården

Një restorant kinez-vietnamez me tradicionale kineze dhe vietnameze. Ekziston një gamë e gjerë e pjatave të ndryshme, gatimi suedez në shtëpi, á la carte dhe

 • emåbaren1 shkallëzuar

Restorant dhe Piceri Emåbaren

Emåbaren është një restorant dhe piceri. Gatim shtëpi në shtëpi është shërbyer këtu për drekë në mes 1100-1400. Si një alternativë ndaj pjatës së sotme, ekzistojnë picat, sallatat ose qebapët.

 • 20170518 141239 shkallëzuar

Kafeneja Eken

Kafeneja është e vendosur në Virserums Konsthall. Këtu mund të bëni një turne në galerinë e artit dhe të vlerësoni artin dhe më pas të shijoni një kafe të mirë. Këtu

 • sibylla2 i shkallëzuar

Sibyl

Nëse keni nevojë të merrni diçka të shpejtë, Sibylla është një zinxhir i njohur i ushqimit të shpejtë. Sibylla ofron gjithçka nga klasikja suedeze "një e gatuar me bukë" (dmth. Një suxhuk të gatuar

 • Confmbëltore që mban një tortë princeshe në ëmbëltoren Qendrore

Ëmbëltore qendrore

Centralkonditoriet është një furrë buke dhe dyqan komoditet ku mund të pini kafe ose të blini shtëpi të pjekura fllad me ju. Do të gjeni një shumëllojshmëri të ëmbëlsirave tradicionale, ëmbëlsirave, simiteve

 • PXL 20210618 085829892 i shkallëzuar

Shtëpia e Barbecue

Në rrethrrotullimin në Målilla është Grillstugan dhe këtu burgerët dhe sallamet shërbehen me pure dhe pajisje të tjera, si dhe akullore. Kur e lejon moti, ajo është aty

 • PXL 20210618 070902059 i shkallëzuar

Shërbëtorë të Picerisë

Piceri ndodhet në qendër të Virserum. Këtu ju hani mirë në ambiente të këndshme. Në Restaurang Betjänten ju gjithmonë merrni shërbim të mirë dhe cilësi të mirë. Ti mundesh

 • venezia3 e shkallëzuar

Piceri Venezia

Piceri e vendosur në qendër të Hultsfred. Përveç picës, qebapët dhe sallatat janë gjithashtu në menu. Në verë ka edhe një tarracë në natyrë. Janë 24

 • 09H1509 i shkallëzuar

Mishi i Dackebygden

Vetëm mallrat e cilësisë më të lartë gjenden këtu. Mishi prodhohet në vend dhe kujdeset mirë. Në dyqan do të gjeni shumicën e gjërave me mish. Brinjë dhe fileto, mish i grirë

 • Raven East 2 i shkallëzuar

Räven & Osten

Në fermën Räven & Osten, Lida jashtë Järnforsen, djathi bëhet në mënyrë artizanale dhe në një shkallë të vogël. Qumështi vjen nga një fermer lokal. Ngjitur në qumështore

 • 52024132 2081319658612985 2897555606997041152 n

Hotel & Restorant Palace

Ky hotel komod, i drejtuar nga familja, është vetëm 50 metra nga Stacioni i Trenit Hultsfred në Småland. Nga hoteli ju keni një pamje të Liqenit Hulingen aty pranë. Të gjithë ata individualisht

 • Qengji i shkallëzuar

Faljesh Ekogård

"Ushqim i mirë me ndërgjegje të pastër, direkt nga ferma". Këtu mund të porosisni mish organik dhe të prodhuar në vend. Vizitoni ose pushoni dhe jetoni në fermë organike, takohuni

 • 32676342 1694017577348590 6127475647582306304 n 1

Axelssons dhe Aby

Dyqani i fermave është një destinacion interesant ekskursiv për ata që duan të blejnë produkte të cilësisë më të lartë. Gjatë sezonit të luleshtrydheve, ju mund të shkoni dhe të zgjidhni vetë luleshtrydhet. NË

 • Tre Kronor 1 i shkallëzuar

Piceri Tre korona

Piceri në Hultsfred që është afër Willys. Këtu shërbehen pica, qebapë, xhiros, sallata dhe burger. Ofron pica shumë të mira, staf miqësor

 • Milano 1 shkallëzuar

Piceri Milano

Milano është një piceri me të dy anëtarë dhe mundësi për të ngrënë në vend. Këtu shërbehen pica, qebapë, falafel, hamburgerë dhe sallata të ndryshme.

Në krye