fbpx

Në komunën Hultsfred ka restorante me specializime të ndryshme. Mund të gjeni gatime në shtëpi, po piceri, ushqim kinez dhe qebap.

  • NjĂ« tas me njĂ« merak pule dhe njĂ« tas me oriz nĂ« Hos Annika

Hos Annika

Ushqim i gatuar mirë kryesisht nga përbërësit suedezë. Restoranti mund të rezervohet për parti private, është gjithashtu e mundur të merrni hotelieri. Annika ka një të madhe

  • NjĂ« fotografi e njĂ« tavoline nga afĂ«r, mbi tryezĂ« janĂ« dy pjata tĂ« vogla me gota mbi dhe pranĂ« njĂ« pule tĂ« bĂ«rĂ« prej porcelani.

Furra e bukës Björkaholm

Midis MÄlilla dhe Virserum do të gjeni fshatin e vogël Flaten dhe Bageriet Björkaholm. Këtu piqni në një shkallë të vogël dhe me cilësi të lartë të përbërësve. Rrotulla buke, bagueta,

  • hotelDacke1 i shkallĂ«zuar

Hotel Dacke

Hotell Dacke është hotel familjar i vendosur në qendër në Virserum. Ngjitur me hotelin është një park i madh makinash. Afërsia me pyllin dhe liqenin. Restoranti i hotelit

  • Maja rum shkallĂ«zuar

Hotele Hulingen

Theshtë muzika ajo që ka vendosur Hultsfred në hartë dhe askund tjetër në Hultsfred nuk është muzika aq thellë në mure sa në Hotell Hulingen. Ne

  • emĂ„baren1 shkallĂ«zuar

Restorant dhe Piceri EmÄbaren

EmÄbaren është një restorant dhe piceri. Gatim shtëpi në shtëpi është shërbyer këtu për drekë në mes 1100-1400. Si një alternativë ndaj pjatës së sotme, ekzistojnë picat, sallatat ose qebapët.

  • sibylla2 i shkallĂ«zuar

Sibyl

Nëse keni nevojë të merrni diçka të shpejtë, Sibylla është një zinxhir i njohur i ushqimit të shpejtë. Sibylla ofron gjithçka nga klasikja suedeze "një e gatuar me bukë" (dmth. Një suxhuk të gatuar

  • PXL 20210618 085829892 i shkallĂ«zuar

Shtëpia e Barbecue

Në rrethrrotullimin në MÄlilla është Grillstugan dhe këtu burgerët dhe sallamet shërbehen me pure dhe pajisje të tjera, si dhe akullore. Kur e lejon moti, ajo është aty

  • 52024132 2081319658612985 2897555606997041152 n

Hotel & Restorant Palace

Ky hotel komod, i drejtuar nga familja, është vetëm 50 metra nga Stacioni i Trenit Hultsfred në SmÄland. Nga hoteli ju keni një pamje të Liqenit Hulingen aty pranë. Të gjithë ata individualisht

NĂ« krye