fbpx
52024132 2081319658612985 2897555606997041152 n
Rezervat natyror Alkärret
ALEX5791

Ky hotel komod, i drejtuar nga familja, është vetëm 50 metra nga Stacioni i Trenit Hultsfred në Småland. Nga hoteli ju keni një pamje të Liqenit Hulingen aty pranë. Secila nga dhomat e dekoruara në mënyrë individuale në Hotel Palace ka një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private. Disa dhoma kanë gjithashtu një tavolinë pune.

Palace Hotel ofron lavanderi dhe shërbime hekurosjeje. Parkim falas publik është në dispozicion në hotel.
Aty pranë është një pyll ku mund të ecësh. Liqeni është perfekt për not, peshkim dhe udhëtime me anije. Theme Park Botërore Astrid Lindgren është një makinë 25-minuta larg.

pjesë

Shqyrtime

4/5 2 javë më parë

Patio shumë e bukur, e rezervuar paraprakisht sepse ishte e hapur të hënën. Ushqim i mirë, disa gabime të vogla, por ushqim tepër i mirë! 😊 Rekomandohet shumë.

4/5 një muaj më parë

Strong 4💥 Dhomë e sapo rinovuar bukur në stilin e vjetër me shije. Darkë fantastike e mirë Xhakuzi i rehatshëm në natyrë Shuplakë mëngjesi i pajisur mirë dhe i freskët dhe i mirë Kjo është përshtatur në një mirëseardhje familjare dhe mirëseardhje të ngrohtë. Shumë e rekomanduar !!

5/5 një muaj më parë

Vend i njohur dhe i bukur, stafi që punoi ishte vërtet i mirë. Sanduiçi me karkaleca u ul i madh dhe i mirë. Bar i madh në natyrë nën çati. Jakuzi në një cep. Dëshira për herën tjetër. Mëngjesi dhe ushqimi i mirë.

4/5 një muaj më parë

E bukur shumë e mirë dhe shumë ushqim! Pritësi i mirë mund të rekomandohet shumë.

5/5 2 muaj më parë

Dhoma të këndshme të bukura me qasje në rrugët e frymëmarrjes. Darka ishte super e mirë. Mëngjesi shuplakë gjithçka që mund të dëshironi. Pronarët e mirë. Mund ta rekomandojë shumë këtë. Mos harroni të sillni rroba banje në vorbull.

2022-06-29T15:04:09+02:00
Në krye