Brenda ose jashtë - Hultsfred ofron aktivitete sportive relaksuese dhe aventura me ritme të shpejta për të gjithë familjen.


  • raft 5 i shkallëzuar

Hultsfred Padel

Salla e parë padel e Hultsfred me 3 fusha të brendshme. Ka akses në dhomën e zhveshjes, me dush dhe tualet. Raketat dhe topat janë në dispozicion për t'u marrë me qira ose për të blerë. Makinë shitëse me ushqime,

  • Foto e

Gjykata e vogël padel

Fusha e re padel e Mållilla është e freskët dhe e gatshme për përdorim. Këtu ishte një ish fushë tenisi që u shndërrua në një fushë padel. Ushtrimi jashtë ju bën të dy më në formë,

  • Palestra e jashtme e Mållilla

Palestra e vogël në natyrë

Palestra krejt e re e Mållilla në natyrë është e freskët dhe ofron trajnime falas gjatë gjithë kohës! Ushtrimi në natyrë ju bën edhe më në formë, më të shëndetshëm dhe më të lumtur, tregojnë studimet. Për më tepër, është

  • G0170525 i shkallëzuar

Paintball në Lönneberga

Jeni të dëshiruar për një aktivitet të mbushur me adrenalinë? Provoni paintball në Lönneberga. Paintball është një aktivitet i mrekullueshëm për ju që ju pëlqen adrenalina dhe i përshtatet të gjithëve

  • Kajak në liqen para pyllit të gjelbër

Kajak

Gëzoni erëra të qeta dhe një moment të qetë në ujë në Hulingen të bukur. Për të rrëshqitur në heshtje mbi sipërfaqen e ujit, ndaloni në një vijë bregdetare për një

  • Klub boulingu

Salla e Bowlingut të Hultsfred

Hultsfreds Bowlinghall ka gjithsej 8 kurse të përshtatura si për lojëra argëtuese ashtu edhe për gara. Për fëmijët ka gardhe të ashtuquajturat. parakolpë për tu mbledhur në anët e pistës për

  • Palestra në natyrë e Hagadal

Palestra në natyrë e Hagadal

Ushtroni kur të doni, gjithmonë në dispozicion dhe falas për t'u përdorur! Në lidhje të drejtpërdrejtë me sallën e notit dhe sportit të Hagadal, ka dhjetë stacione të ndryshme prej druri. Këtu

  • Oborr bandi Målilla

Oborr bandi Målilla

Patinazhi në akull është një aktivitet i njohur dimëror! Këtu mund të merrni hua patina, përkrenare, top dhe shkop. Ka zona për Barbecue për ata që duan të pjek, mos harroni

Në krye