fbpx

Salla e notit dhe sporteve Hagadal

pasqyra e pishinës së shkallëzuar
Rezervat natyror Alkärret
600 9982 hagadal

Salla e notit dhe e sporteve Hagadal ofron not, stërvitje, masazh ose shoqëri me miqtë dhe pirjen e një kafeje. Objekti është afër natyrës me shtigje të këndshme për stërvitje.

Banja ka një pishinë 25 metra, pishinë mësimore, peizazhin e fëmijëve Trollgölen, rrëshqitje uji, dështim një dhe tre metra dhe sauna.
Banja është përshtatur që të jetë e arritshme për të gjithë. Ka dhoma zhveshje me aftësi të kufizuara. Ashensori është në dispozicion në pishinën e madhe dhe pishinën e mësimdhënies. Objekti ka gjithashtu një sallë sportive, palestër, palestër dhe sallë kungujsh. Në natyrë ka shtigje ushtrimesh prej 2,5 km, 5 km dhe 10 km. Zhavorri dhe hapësira e gjelbër, si dhe shesh patinazhi në akull skuqen gjatë dimrit.

Përveç notit dhe stërvitjes, ka një kafeteri me shitje të sanduiçëve, ëmbëlsirave, kafesë dhe pijeve dhe më shumë. Ekziston një "kënd i fëmijëve" ku fëmijët mund të merren me zanate, lojëra dhe filma.

Për arsye të privatësisë, YouTube ka nevojë për lejen tuaj për të ngarkuar.
aprovoj

pjesë

Shqyrtime

5/5 5 muaj më parë

Më e mira në zonë. E pelqen atmosfera 👌

3/5 3 muaj më parë

Një banjë e vogël familjare.

5/5 6 muaj më parë

Nipërit menduan se ishte kënaqësi e madhe.

4/5 9 muaj më parë

Gjobë

4/5 një vit më parë

E përsosur për të vrarë një ditë me fëmijët. Ka diçka për të gjitha moshat.

2022-07-28T14:30:35+02:00
Në krye