fbpx

Хостелите се совршени кога сакате да ги намалите трошоците за домување и да добиете пари за други работи.

  • 20220612 203814 намалена

Вена Ин

Гостилница со различен избор на соби - чувство на хотел во главната зграда или апартман во посебна зграда, вие избирате. Вена Вардшус се наоѓа во близина на Астрид Линдгрен

  • Пензионерска вила Карлоса

Вила Карлоса

Веднаш надвор од центарот на Малила се наоѓа Вилата Карлоса. Гостилницата се наоѓа среде природата во чудесна шумска област. Тој нуди комфорни соби и модерни, ново реновиран

  • Слика на бела соба со голем прозорец, црна ноќна постела, црн тепих, црни завеси, црн кревет со бел душек и бели чаршафи.

Хотелсфред хостел

Хостел се наоѓа во центарот на Hultsfed. 25 кревети во двокреветни соби, студентски домови и семејни соби. Нова модерна кујна за самоугостителство со заедничка трпезарија. Заеднички туш, WC, тоалет за инвалиди

  • DSC 0032 намалена

Вирсерум хостел

Овде живеете и евтино и удобно, блиску до Smalspåret, Astrid Lindgren's World, Virserums Konsthall и голем број други активности. Сместување со близина

  • 20190807 153259 намалена

Хотел Lönneberga

Хостелот Ланеберга се наоѓа на периферијата на Емил Ланеберга. Хостелот Ланеберга има добра услуга, одлични искуства во природата и активности за сите возрасти. Хостелот има 55 легла. Просториите

  • P1010055

Клостер Гард

Во северниот дел на Холтсфред се наоѓа фармата Клостер. На село, но на одење до самопослуга, област за пливање, тесна патека и прекрасни области за пешачење. Овде можете да изнајмите соба, стан

На врвот