fbpx

Многу хотелски кревети се направени за вас! Уживајте во луксузот да не размислувате за чистење, готвење појадок или носење постелнина во некој од нашите хотели.

  • hotelDacke1 намалена

Хотел Даке

Хотел Даке е семеен хотел централно лоциран во Вирсерум. Во непосредна близина на хотелот е голем паркинг. Близината и на шумата и на езерото. Ресторанот на хотелот

  • Маја рум скалиран

Хотели Хулинген

Музиката е таа што го стави Холтсфред на мапата и никаде на друго место во Холтсфред не е музиката толку длабоко во theидовите како кај Хотел Хулинген. Ние

  • Соба 4 намалена

Хотел и ресторан Målilla

Målilla Hotell е мал хотел со ресторан. Овде се служи денешниот ручек, a la carte, пица и салати. Ресторанот има целосни права. Има 40 седишта

  • 52024132 2081319658612985 2897555606997041152 n

Хотел и ресторан Палас

Овој пријатен, семеен хотел е на само 50 метри од железничката станица Холтсфред во Смоланд. Од хотелот имате поглед кон блиското езеро Хулинген. Сите поединечно

На врвот