fbpx
Чинија карпачо од ресторан Ланебергбабоа
Алкаререт природен резерват
А комплет вклучена со храна во Lönnebergaboa

Во Lönnebergaboa, оброк секогаш треба да биде нешто што го споделувате со пријателите, а со цел вашата посета да биде нешто необично, ние секое сезонско јадење го зачинуваме со многу loveубов и висок квалитет. Фините состојки се обработуваат пред да завршат на вашата чинија. Ланебергбабоа има целосни права и организира паб ноќи, скари, ладење од ракчиња и многу повеќе. Но, можете да не резервирате и за ваша сопствена забава или настан.

Сподели

Критика

5/5 пред еден месец

Топско место добра храна големи товари убав персонал пријатно место По можност понеделник кога тетките пантер имаат рандеву😉🤣🤣

5/5 пред 3 месеци

Добра и пријатна атмосфера по бараните цени. Пријатен и пријателски персонал. Добро домашно готвење. Се наоѓа во пријатна Lönneberga.

1/5 пред 11 месеци

Повеќе не служете вафли и џем, иако на wallидот имате знак за вафли што го гледате од патот што ве привлекува да ги посетите. Ако посакувате вафли, џем и кафе, можете едноставно да заборавите да ги посетите.

2/5 пред 11 месеци

Детското мени не беше за што да се расположи. 65 шведски круни за замрзнат хамбургер и инстант макарони. На wallидот од куќата може да видите голем вафл со LED осветлување околу кој дава погрешна информација бидејќи вафлите не се ни на менито.

1/5 пред 11 месеци

Моравме да чекаме два часа за нашата храна. Нула чувство за услуга. Кога пристигна храната беше студено.

2022-06-22T15:10:25+02:00
На врвот